Menu

O naszej firmie < powrót

Jesteśmy firmą rodzinną, której rozwój na rynku budowlanym trwa nieprzerwanie od 1982 roku. Czerpiąc to, co najlepsze z wieloletniej tradycji i doświadczenia, ciągle dążymy do bycia firmą nowoczesną, zrównoważoną, odpowiedzialną społecznie i godną zaufania. Naszym klientom oferujemy w pełni zindywidualizowaną obsługę i gwarantujemy najwyższą jakość, gdyż wierzymy, że satysfakcja Klienta jest warunkiem naszego sukcesu. Dotychczas w naszych pracowniach projektowych powstało ponad tysiąc dokumentacji projektowych budynków architektury mieszkaniowej, jedno i wielorodzinnej, budynków użyteczności publicznej, przemysłu i handlu.
Zapewniamy kompleksową ofertę obejmującą projektowanie, nadzory i zastępstwo inwestorskie. Na życzenie Inwestora prowadzimy również proces formalno-prawny związany z inwestycją – od pozyskania odpowiedniej działki budowlanej, poprzez zdobycie wszelkich warunków, uzgodnień i decyzji, aż do uzyskania pozwolenia na budowę i na użytkowanie.

zespół

Serafińscy - Stanisław Serafiński

Stanisław Serafiński

technik budowlany

Urodził się w Kożuchowie w 1961roku. Uprawnienia w specjalności instalacyjno – inżynieryjnej uzyskał w roku 1986, a w specjalności konstrukcyjno – budowlanej w roku 1994. Własne biuro projektowe założył w roku 1982, gdzie wykonywał świadczenia w zakresie projektów konstrukcyjno – architektonicznych oraz instalacyjnych. W latach 1978 – 1990 pracownik Dolnośląskich Zakładów Metalurgicznych „Dozamet”, w latach 1990 – 1997 Inspektor ds. Budownictwa w Wydziale Budownictwa i Architektury w Nowosolskim Urzędzie Rejonowym. Od 1997 roku do dnia dzisiejszego prowadzi własne biuro projektowe.


Serafińscy - Krystian Serafiński

Krystian Serafiński

mgr inż.

Urodził się w 1982 roku w Nowej Soli. W roku 2006 ukończył Politechnikę Wrocławską na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego, uprawnienia w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami bez ograniczeń uzyskał w roku 2008, do projektowania bez ograniczeń w roku 2011. W latach 2006 – 2010 uczestniczył w powstawaniu Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nowej Soli, wiedzę i doświadczenie zdobywał przy budowie wielu fabryk i przedsiębiorstw. Od roku 2007 prowadzi własne biuro projektowe.

Serafińscy - Michał Seifert

Michał Seifert

mgr inż.

Urodził się w 1988 roku w Zielonej Górze. W roku 2012 ukończył Politechnikę Wrocławską na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego specjalizacja budowa dróg i lotnisk.

Serafińscy - Paweł Łabiak

Paweł Łabiak

inż

Urodził się w 1991 roku w Nowej Soli. W roku 2014 ukończył Uniwersytet Zielonogórski na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska, specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Aliona Kiruszok

architekt

Urodzona w 1991 roku w Sulechowie. W roku 2015 ukończyła Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki specjalizacja architektura.

Bartosz Staniszewski

mgr inż

Urodził się w 1982 roku w Nowej Soli. W roku 2007 ukończył Uniwersytet Zielonogórski na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska specjalizacja instalacje sanitarne.